Каталог

Офіційна гарантія виробника

Весь товар, представлений на сайті, сертифікований в Україні та має офіційною гарантією від виробника – 1 рік і більше, в залежності від сервісної політики компанії – виробника

Гарантійне обслуговування і ремонт

Ремонт або заміна обладнання здійснюється в авторизованих сервісних центрах виробника на умовах і в строки, що визначаються виробником. Гарантійні зобов’язання не поширюються на періодичне обслуговування вироби, природний знос або вичерпання ресурсу.

Повернення і обмін товару

Відповідно до закону “Про захист прав споживачів”, куплений товар ви можете повернути нам протягом 14 днів, якщо ви виявили, що набутий товар не задовольняє вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням . Обміну або поверненню підлягає товар, який не був у використанні, а також збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, оригінальна упаковка, а також документи, видані разом з технікою. При поверненні товару ми не відшкодовуємо витрат, пов’язаних з вартістю послуг з доставки товару, а саме: виїзд кур’єра або вартість пересилки транспортною компанією в інше місто, згідно з декларацією (ТТН). У разі відмови від товару, вартість послуги з доставки оплачується покупцем.
Обмін товару або повернення грошових коштів здійснюється тільки після проведення незалежної експертизи авторизованим сервісним центром фірми-виробника. Гроші повертаються вам протягом 7 робочих днів.
0